Wordpress Canlı Destek Eklentisi | Wordpress BilgiWordpress Bilgi
  • 48 içerik
  • 6 kategori
  • 29 yorum
  • Berkan Yıldırım

  • 47

  • Nisan 8, 2018

  • 0

  • 1

WordPress Canlı Destek Eklentisi

Daha çok e-ticaret siteleri ve hosting firmaları tarafından kullanılan bu eklenti ile müşterilerinize canlı destek sunabilirsiniz. Canlı destek ile müşterilerinize daha iyi yardımcı olabilir ve ürünlerinizin satışını %70 oranında arttırabilirsiniz. WordPress eklentileri arasında en çok ihtiyaç duyulan eklentiler arasında.

 

WordPress canlı destek eklentileri olarak en çok tercih edilen 4 WordPress canlı destek eklentisi tanıtımını ve gerekli ayarlarını anlatacağız. Şimdi bu eklentiler ve özelliklerini sıralayalım.

 

1- nChat – WordPress Canlı Destek Eklentisi

WordPress kullanıcıları tarafından kullanılan, en fazla indirilen WordPress canlı destek eklentisi olma özelliğine sahip. Bu eklenti ile sitenizde gezinen ziyaretçilerinizin karşısına otomatik çıkar.

Tek seferlik cuzi bir ücret ödeyerek ömür boyunca bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Kaliteli, hoş tasarımlı olan bu eklenti ile müşterilerinizin sorunları ile daha yakından ilgilenebileceksiniz.

 

Sitenizi ziyaret eden ve canlı destek ile ziyaretçilerinizle olan konuşmaların tamamı kayıt altına alınıyor. Böylelikle çalışanlarınızın müşteriler ile nasıl ilgilendiğini ve yardımcı olup olmadıklarını kontrol edebiliyorsunuz.

 

Mesaj gönderildiğinde gelen bildirim sesi, mesaj yazıldığında “yazıyor” ifadesinin görünüşü son derece ince düşünülmüş ve kusursuz bir eklenti olarak karşımıza çıkıyor. nChat canlı destek eklentisini tavsiye ediyoruz.

 

2- WordPress Live Chat – WordPress Canlı Destek Eklentisi

En çok satılan WordPress canlı destek eklentileri kategorisinin başında yer alıyor. Bu canlı destek eklentisi ile kullanıcılarınıza eşsiz bir deneyim sunabilirsiniz.

 

Ürünlerinizin satışını hızlandırmak ve cironuzu arttırmak istiyorsanız bu eklenti tam size göre. En ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş bu eklenti, ziyaretçileriniz ile birebir ilgilenmenizi ve problemlerini hızlıca çözmenizi sağlıyor.

 

Bu canlı destek eklentisi ile aylık bir ödeme yapmayıp yalnızca tek seferlik satın alarak istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

 

Online bir yönetici olmadığı zaman canlı destek, iletişim formuna dönüşüyor. Bu muhteşem detayı ile kullanıcılarının vazgeçilmez eklentisi niteliğinde.

 

Müşterileriniz ile yapmış olduğunuz tüm konuşmalar kayıt altına alınıyor. Böylelikle çalışanınızın müşteriler ile iletişimini günlük olarak kontrol edebilir ve müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

 

3- WP Live Chat – WordPress Canlı Destek Eklentisi

Ziyaretçileriniz sitenize uğradıklarında otomatik olarak canlı destek ile karşılaşıyorlar. Bu sayede ürünlerinizi satma başarısını ciddi ölçüde arttırabilirsiniz.

 

Bu WordPress canlı destek eklentisi, tam ekran ve smiley gösterme özelliğine de sahip. Hoş bir tasarımının yanında işlevselliği ile de ön plana çıkıyor.

 

Bu canlı destek eklentisini dilediğiniz gibi özgünleştirebilirsiniz. Renk ayarı, smiley kullanımı, avatar seçimi gibi birçok özelliğe sahip.

 

Aynı şekilde müşterileriniz ile tüm görüşmeleriniz kayıt altına alınıyor. Ve oklaylıkla admin panelinden bu yazışmaları takip edebiliyorsunuz.

 

4- Simple Simon – WordPress Canlı Destek Eklentisi

Bu wordpress chat eklentisini diğerlerinden farklı kılan özelliği ise sohbet penceresini web sitenizde istediğiniz bir noktaya koyabilirsiniz. Böylelikle temanıza uygun bir hale getirebilirsiniz.

 

Çevrim içi yönetici olmadığı zamanlarda iletişim formuna dönüşüyor. Böylelikle müşterileriniz ile olan iletişiminiz hiç kopmuyor.

 

Sesli bildirimlere de sahip. Gelen mesajları sesli bildirimle bildiriyor. Ve çok sayfa kullanıcıyı dahil edebiliyorsunuz konuşmaya.

 

Son derece başarılı olan bu eklenti ile de tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacağını düşünüyoruz. WordPress eklentileri listemizde canlı destek eklentisinin de sonuna geldik. WordPress için olmazsa olmaz eklentiler serimizi takip etmek istiyorsanız bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

Yazar: Berkan Yıldırım

İstanbul Aydın Üniversitesi hukukçularından olarak yıllardır süregelen içerik üretme ve yazılım merakı beni bu alana kaydırdı. Senelerdir üzerinde çalıştığım ve öğrendiğim Wordpress başta olmak üzere birçok yazılım hakkında tecrübelerimi bu blog vasıtasıyla sizlerle paylaşıyorum.

48 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.