Gizlilik Politikaları | Wordpress BilgiWordpress Bilgi
  • 48 içerik
  • 6 kategori
  • 29 yorum

Gizlilik Politikaları

Bu gizlilik politikası ile wpeklentileri.com üzerinden ziyaretçilerin wpeklentileri.com’da yer alan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Ziyaretçilerin kişisel bilgileri, adı, soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kişiyi doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

wpeklentileri.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, hiçbir şekilde kullanılmayacaktır. wpeklentileri.com, kişisel bilgilerin ve wpeklentileri.com ziyaretçilerinin gerçekleştirmiş olduğu tüm işlem bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak amacıyla gerekli olan tüm tedbirleri almaktadır. Google, sizlere daha iyi bir reklam gösterimi sağlamak için çerezlerinizden faydalanmaktadır.

Berkan Yıldırım

Yazar: Berkan Yıldırım

İstanbul Aydın Üniversitesi hukukçularından olarak yıllardır süregelen içerik üretme ve yazılım merakı beni bu alana kaydırdı. Senelerdir üzerinde çalıştığım ve öğrendiğim Wordpress başta olmak üzere birçok yazılım hakkında tecrübelerimi bu blog vasıtasıyla sizlerle paylaşıyorum.

48 yazı yazmış
Profilini Gör

Sayfa şablonlarında yorum kapalıdır.