Popüler
Home / Temalar / 2019 En İyi WordPress Temaları

2019 En İyi WordPress Temaları

WordPress tema seçimi sanırım kişiyi en çok düşündüren ve zorlayan konulardan biridir. Çünkü piyasada o kadar çok wordpress temaları var ki hangi birini seçeceğini şaşırıyor insan. Herkes web sitenize en iyi temayı kurmak ister. Ama neye göre? Hangi sektördesiniz? Önemli olanda bu.

 

2019 Yılının Ücretsiz WordPress Temaları

Bir blog sahibiyseniz ona uygun tema, film sitesi sahibiyseniz çok daha gelişmiş temaya ihtiyacınız olacak. Ayrıca ücretli wordpress haber temaları da son dönemde en çok aranan temalar arasında. Bu talebi karşılayabilmek için yazılımcılar sürekli kendilerini güncelliyor. Şimdi fazla lafı uzatmadan 2019 en iyi wordpress temaları ile ilgili birkaç tanıtım yapalım.

 

1- SHOPERA WordPress Teması

Bu temanın alıcıları e-ticaret sektörüne sahip kişiler olmalı. WooCommerce ile problemsiz bir biçimde bütünleşen havalı bir tarzı vardır. Yukarı çık, mağaza detayları, kendi logonuzu yükleme gibi sayısız özellik içerir. E-ticaret işini yeni girişmiş kişiler için başlangıç seviyesinde ideal bir temadır.

İNDİR

 

2- SYDNEY WordPress Teması

Kurumsal odaklı, sürekli güncellenen ve içerisinde birçok özellik barındıran temadır. Şirketler ve acentalar için gayet uygun bir temadır. Navigasyon, ekran kaydırıcı gibi özelliklere de sahiptir. Ayrıca kendi tasarımınızı özgürce yansıtabilirsiniz. Renk değişimi, widget seçimi gibi pek çok konuda özgürsünüz.

İNDİR

 

3- STRIKER WordPress Teması

Dikkat çekici tema almak herkesin hayali, çoğu zaman basit temaları tercih ederiz. İşte Strike tema da yeni bir blog açan kişilere hitap ediyor. 2019 en iyi wordpress temaları arasında yer almayı başaran ender temalardan. Sade ve şıklığı bünyesinde barındıran blog yazarları için muhteşem bir tercih olacak. Sosyal medya hesaplarınızı başarılı bir şekilde entegre edebilir ve logonuzu yerleştirebilirsiniz.

İNDİR

 

4- VIRTUE WordPress Teması

Her kullanıcıya hitap eden tema var mı deseler Virtue temayı gösteririm. İster yeni başlangıç seviyesinde bir siteniz olsun isterse çok daha gelişmiş siteniz olsun. Virtue tema her düzeyde siteye kolay bir şekilde entegre edilebiliyor. Blog yazarları ve ajans sahipleri için 2019 en iyi wordpress temaları arasında yerini alan Virtue ile siz de başarılı işlere imzanızı atın. Tam bir arama motoru dostu tema özelliğine sahip.

İNDİR

 

5- Optimizer WordPress Teması

CSS3 ve HTML5 ile kodlanmış olup son derece hızlı bir temadır. Mobil ve SEO uyumlu bu tema ile kurumsal şirketleriniz için tercih edebilirsiniz. Temayı tamamen kişiselleştirebilir ve gönlünüzce oynama yapabilirsiniz.

İNDİR

Hakkında Berkan Yıldırım

Berkan Yıldırım
İstanbul Aydın Üniversitesi hukukçularından olarak yıllardır süregelen içerik üretme ve yazılım merakı beni bu alana kaydırdı. Senelerdir üzerinde çalıştığım ve öğrendiğim Wordpress başta olmak üzere birçok yazılım hakkında tecrübelerimi bu blog vasıtasıyla sizlerle paylaşıyorum.

Bunu da Okudunuz Mu?

10+ WordPress E-Ticaret Teması

WordPress gibi bir yazılım kullanıpta tema sıkıntısı çeken pek kimse yoktur sanırım. Günümüzde sayıları hızla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!