2018 En İyi Wordpress Temaları | Wordpress BilgiWordpress Bilgi
  • 48 içerik
  • 6 kategori
  • 29 yorum
  • Berkan Yıldırım

  • 117

  • Nisan 3, 2018

  • 0

  • 1

2018 En İyi WordPress Temaları

2018 En Güzel WordPress Temaları

 

WordPress tema seçimi sanırım kişiyi en çok düşündüren ve zorlayan konulardan biridir. Çünkü piyasada o kadar çok wordpress temaları var ki hangi birini seçeceğini şaşırıyor insan. Herkes web sitenize en iyi temayı kurmak ister. Ama neye göre? Hangi sektördesiniz? Önemli olanda bu. Bir blog sahibiyseniz ona uygun tema, film sitesi sahibiyseniz çok daha gelişmiş temaya ihtiyacınız olacak. Ayrıca wordpress haber temaları da son dönemde en çok aranan temalar arasında. Bu talebi karşılayabilmek için yazılımcılar sürekli kendilerini güncelliyor. Şimdi fazla lafı uzatmadan 2018 en iyi wordpress temaları ile ilgili birkaç tanıtım yapalım.

 

En Güzel WordPress Temaları

 

1- SHOPERA

Bu temanın alıcıları e-ticaret sektörüne sahip kişiler olmalı. WooCommerce ile problemsiz bir biçimde bütünleşen havalı bir tarzı vardır. Yukarı çık, mağaza detayları, kendi logonuzu yükleme gibi sayısız özellik içerir. E-ticaret işini yeni girişmiş kişiler için başlangıç seviyesinde ideal bir temadır.

İNDİR

 

2- SYDNEY

 

Kurumsal odaklı, sürekli güncellenen ve içerisinde birçok özellik barındıran temadır. Şirketler ve acentalar için gayet uygun bir temadır. Navigasyon, ekran kaydırıcı gibi özelliklere de sahiptir. Ayrıca kendi tasarımınızı özgürce yansıtabilirsiniz. Renk değişimi, widget seçimi gibi pek çok konuda özgürsünüz.

İNDİR

 

3- STRIKER

 

Dikkat çekici tema almak herkesin hayali, çoğu zaman basit temaları tercih ederiz. İşte Strike tema da yeni bir blog açan kişilere hitap ediyor. Sade ve şıklığı bünyesinde barındıran blog yazarları için muhteşem bir tercih olacak. Sosyal medya hesaplarınızı başarılı bir şekilde entegre edebilir ve logonuzu yerleştirebilirsiniz.

İNDİR

 

4- VIRTUE

 

Her kullanıcıya hitap eden tema var mı deseler Virtue temayı gösteririm. İster yeni başlangıç seviyesinde bir siteniz olsun isterse çok daha gelişmiş siteniz olsun. Virtue tema her düzeyde siteye kolay bir şekilde entegre edilebiliyor. Blog yazarları ve ajans sahipleri için en iyi wordpress temaları arasında yerini alan Virtue ile siz de başarılı işlere imzanızı atın. Tam bir arama motoru dostu tema özelliğine sahip.

İNDİR

 

5- Optimizer

 

CSS3 ve HTML5 ile kodlanmış olup son derece hızlı bir temadır. Mobil ve SEO uyumlu bu tema ile kurumsal şirketleriniz için tercih edebilirsiniz. Temayı tamamen kişiselleştirebilir ve gönlünüzce oynama yapabilirsiniz.

İNDİR

Berkan Yıldırım

Yazar: Berkan Yıldırım

İstanbul Aydın Üniversitesi hukukçularından olarak yıllardır süregelen içerik üretme ve yazılım merakı beni bu alana kaydırdı. Senelerdir üzerinde çalıştığım ve öğrendiğim Wordpress başta olmak üzere birçok yazılım hakkında tecrübelerimi bu blog vasıtasıyla sizlerle paylaşıyorum.

48 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.